תחיה ועופר


אילן יקר, כאנשים ניתנו לנו זכויות, למדתי שחובה עלינו לנצל זכויות אלה, ומעבר לכך יש זכויות, שחובה זו הופכת לזכות גדולה !! אחת הזכויות המהותיות היא – אמירת תודה. באופן אישי ניצול זכות זו ,גורם לי אושר רב שמלווה אותי ומקרין לעוד תחומים בחיי. אני מבקשת לנצל זכות זאת עד תום ולומר – תודה רבה . תודה רבה, על האירוע המדהים לו אתה היית אחראי וסייע בידי להביאו לכלל ביצוע. טל, כרמל ומיכל גרמו לכולנו להבין שאפשר ליהנות באירוע ומיד לחשוב על האירוע הבא… שללא ספק, אתם גם תהיו אחראים לו. חיוך, טוב , נתינה ,רצון להעניק עוד ועוד ומקצועיות הם רק חלק ממילים נרדפות להנריס קייטרינג. האמת, הלב מרגיש מעבר למילים שלפתע הפכו עם כתיבתן לסטנדרטיות…. ובאמת "אין מילים" לתאר את השבחים וההנאה שכל האורחים הביעו במהלך האירוע ואחריו. ומעל הכל – אבא האהוב עלי, לו חגגו 80 , היה מאושר ומרוצה עד דמעות של אושר ושמחה. תמסור בשמנו נשיקות ותודות לטל, כרמל ומיכל. אנחנו כאן ונשמח תמיד לראותכם ומבטיחים להזמין לכל אירועי המשפחה.

אסי ושלומית צור הדסה


דורון וכל הצוות המקסים – אין לי מילים להודות על אתמול. האוכל היה טעים ברמות אחרות והאורחים נשבו בקסמכם. תרמתם משמעותית להצלחת האירוע ולאווירה המקסימה. כולם דיברו הים רק על הערב ועל חלקכם. אלף תודות, מעריכים מאוד.

רונית זאבי וכל צוות קהילת באר שבע החברה להגנת הטבע


דורון ואילן, ברצוננו להביע את תודתנו והערכתנו הרבה על האוכל הטעים והשירות החם והאדיב שספקתם לאורחינו   באירוע העשור לקהילת באר שבע של החברה להגנת הטבע במתחם הקטר בבאר שבע.

רז, עטר וסול עין הבשור


דורון, אין לי מילים בכדי להודות לכם על כל הטוב, הטעים והיופי שיצרת עבור הבת מצווה של סול... שלי...!! כולם מדברים על הערב שבזכותכם הצליח בענק... אני מודה מקרב לב, הייתם מקסימים ושימחתם אותנו! נהננו מכל רגע! תמשיכו ככה – אין עליכם!

אסנת מכבים


צוות הנרי'ס המקסים,שוב תודה על הכל. הייתם נפלאיםםםם!!! אמליץ עליכם בחום ונתראה בבת מצווה הבאה שלנו :)

ריקי ואיציק מודיעין


דורון בוקר טוב, ועוד מילה של תודה! היה "פיגוז" ביום שישי, מקורי, טעיייםםם ונינוח. אנחנו לא מפסיקים לקבל פידבקים חיוביים וה ילדים לא מפסיקים לדבר על גודל החוויה. תודה תודה לכולכם ומקווה שניפגש פעם נוספת בעתיד.
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.