היסטוריה

 • 1956

  נפתחת קרפייה קטנה בעיר פריס
 • 1990

  הנרי ברדה, איש שיווק ישראלי, הנמצא לצורך עסקים בפריס, מבקר את משפחתו ומוזמן לאכול בקרפייה שבבעלותם. הנרי מתאהב ברעיון, מקבל את המתכון הסודי להכנת הבלילה ולאחר לימוד תורת הקרפ חוזר הנרי לישראל, הנמצאת באותם ימים תחת הפצצות סקאדים – מלחמת המפרץ.
 • 1991

  יחד עם אילן בנו ורמי בר לב חתנו, פותח הנרי את הקרפייה הראשונה בישראל, וקורא לה- הנרי'ס. הסניף הראשון נפתח ברח' דיזינגוף 92 בתל אביב והפתיחה החגיגית נערכת בערב פורים. באותו בוקר, הודיעו ברדיו על סיום המלחמה. מעט מאד אנשים בישראל הכירו את טעמו של הקרפ הצרפתי ולכן, מליטים בצוות הנרי'ס לחלק אלפיי מנות בחינם ולהרגיל את הקהל לגוון החדש שפורץ לטעם הישראלי. בעקבת כך, מאות אנשים מתאהבים בטעם הקרפ המופלא והקרפייה צומחת ומשגשגת. הנרי רוקח סוגים שונים של בלילות ומשדרג את טעמו של הקרפ למשהו בלתי רגיל.
 • 2000

  אילן מייסד את "המחלקה" [הנרי'ס קייטרינג] וצוותים של קרפרים מומחים חורשים את הארץ לאורכה ולרוחבה ומפנקים משפחות, חברות, מפגשי חברים, פסטיבלים ועוד ביערות, ליד נחלים, על חוף הים, במדבר, בבית, בגינה, על גגות, במפעלים ובמשרדים בטעמם של הקרפים הצרפתים המלוחים והמתוקים.
 • 2002

  לאחר שרשת הנרי'ס מסתעפת ונפרסת בארץ כולה, הנרי לוקה במחלה קשה, נפטר ונקבר ברמת השרון. בן 64 במותו. כיום – בשעה שאילן ממשיך לפתח ולשכלל את "המחלקה" שהפכה ללהיט ויש אנשים שמחפשים וממציאים סיבה להזמין את שירותיה, רמי בר לב מנהל ביד רמה את רשת החנויות ומידי שנה מרחיב את הרשת ופורץ לנישות חדשות בתחום המזון המהיר, האוכל המוכן, נקודות מכירה בבסיסי צה"ל ועוד...
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.